i30 Nowej Generacji

 

Hyundai i30 Nowej Generacji

Samochód na miarę naszych czasów

Hyundai i30 Nowej Generacji to odzwierciedlenie nowej, wybiegającej w przyszłość filozofii projektowania samochodów Hyundai. Precyzyjnie ukształtowana sylwetka, wyrazista linia nadwozia oraz zdecydowane detale składają się na samochód o niezwykłej elegancji i wyrafinowaniu.

Peter Schreyer, Prezes i Szef Działu Designu Hyundai Motor Group, o i30 Nowej Generacji:

„Nowy Hyundai i30 stanowi swoiste DNA naszej marki w Europie, zarówno pod względem technologicznym, jak i stylistycznym. W tym modelu po raz pierwszy zastosowaliśmy kaskadowy grill, który stanie się elementem rozpoznawczym dla wszystkich modeli marki Hyundai.”

Harmonijny i ponadczasowy design

Nieczęsto zdarza się, aby nowy samochód, który tak dobrze wygląda, dawał jednocześnie tak duże poczucie komfortu i przyjemności z jazdy. Hyundai i30 Nowej Generacji jest właśnie taki!

Nowy model i30 został zaprojektowany, przetestowany i wyprodukowany w Europie. To samochód dla każdego - stanowi najlepszą propozycję zarówno dla singli jak i rodzin, dla młodszych i starszych. Zaawansowane funkcje łączności oraz najbardziej wszechstronny pakiet technologii bezpieczeństwa – to wszystko buduje wyjątkową atrakcyjność i30 Nowej Generacji.

Królestwo wyrafinowanej elegancji

We wnętrzu i30 Nowej Generacji szczególnie wyróżnia się deska rozdzielcza zaprojektowana z elegancką prostotą. Centralne miejsce zajmuje kolorowy 8-calowy ekran dotykowy, który zapewnia łatwy i intuicyjny dostęp do nowej platformy nawigacji, łączności i multimediów.

To wszystko składa się na ponadczasowy i innowacyjny charakter Nowej Generacji i30.