Kontakt

Wybierz salon

Daszuta

ul. Juliana Tuwima 23

10-747 Olsztyn

Zobacz więcej

Daszuta

ul. Juliana Tuwima 23

10-747 Olsztyn

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Hyundai Promise, Dezynfekcja, Door to door,
Godziny otwarcia
Salon
Pon-Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Serwis
Pon-Piątek: 7:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dział sprzedaży aut nowych

 

Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 18:00

Sobota: 8:00 - 14:00

Niedziela: nieczynne

 

Maciej Markuszewski

Specjalista ds. sprzedaży aut nowych

tel. 538 818 363
e-mail: maciej.markuszewski@daszuta.pl

Andrzej Murzynowski

Specjalista ds. sprzedaży aut nowych

tel. 694 468 990
e-mail: andrzej.murzynowski@daszuta.pl

Marek Miecznik

Specjalista ds. sprzedaży aut nowych

tel. 795 555 186
e-mail: marek.miecznik@daszuta.p

Michał Niewiadomski

Specjalista ds. sprzedaży aut nowych

tel. 600 957 908
e-mail: michal.niewiadomski@daszuta.pl

Dariusz Słowakiewicz

Kierownik salonu

tel. 664 494 840
e-mail: dariusz.slowakiewicz@daszuta.pl

Dział sprzedaży aut używanych

 

Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 18:00

Sobota: 8:00 - 14:00

Niedziela: nieczynne

 

Marek Kamiński

Specjalista ds. sprzedaży aut używanych

tel. 882 133 718
e-mail: marek.kaminski@daszuta.pl

Serwis

 

Poniedziałek-Piątek: 7:00 - 18:00

Sobota: 8:00 - 14:00

Niedziela: nieczynne

 

Grzegorz Zimnoch

Kierownik serwisu

tel. 694 468 989
e-mail: grzegorz.zimnoch@daszuta.pl

Dariusz Samsel

Doradca serwisu

tel. 698 609 644
e-mail: dariusz.samsel@daszuta.pl

Radosław Łazicki

Doradca serwisu

tel. 539 523 313
e-mail: radoslaw.lazicki@daszuta.pl

Marek Markiewicz

Doradca serwisu i Specjalista ds. gwarancji

tel. 539 523 313
e-mail: marek.markiewicz@daszuta.pl

Części zamienne i akcesoria

 

Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 17:00

Sobota: 8:00 - 14:00

Niedziela: nieczynne

 

Marcin Sulowski

Kierownik działu części i akcesoriów

tel. 784 004 315
e-mail: marcin.sulowski@daszuta.pl

Ubezpieczenia

 

Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 14:00

Niedziela: nieczynne

 

Aleksandra Wróblewska

Specjalista ds. ubezpieczeń

tel. 539 531 205
e-mail: aleksandra.wroblewska@daszuta.pl

Magdalena Kowalczyk

Specjalista ds. ubezpieczeń

tel. 784-004-316
e-mail: magdalena.kowalczyk@daszuta.pl

Serwis blacharsko-lakierniczy ul. Boenigka 34c, 10-686 Olsztyn

 

Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 17:00

Sobota: 8:00 - 14:00

Niedziela: nieczynne

 

Janusz Siwik

Kierownik serwisu blacharsko-lakierniczego

tel. 89 541 37 10; 89 543 01 77 kom. 694 468 993
e-mail: janusz.siwik@daszuta.pl

Joanna Brzózka

Doradca serwisu blacharsko - lakierniczego

tel. 89 541 37 10; 89 543 01 77 kom. 600 080 893
e-mail: joanna.brzozka@daszuta.pl

Mariusz Milewicz

Doradca serwisu blacharsko - lakierniczego

tel. 89 541 37 10; 89 543 01 77 kom. 600 080 893
e-mail: mariusz.milewicz@daszuta.pl